Pár informací o společnosti ARVAL CZ

STARÁME SE O VÍCE NEŽ 30 000 VOZŮ V ČESKÉ REPUBLICE

ARVAL CZ je součástí mezinárodní skupiny ARVAL, která byla založena v roce 1989. Arval je významným hráčem v oblasti full-service leasingu vozidel a specialistou na řešení mobility, který ke konci prosince 2023 pronajal více než 1,7 milionu vozidel. Každý den nabízí 8 400 zaměstnanců společnosti Arval ve 29 zemích flexibilní řešení, která umožňují bezproblémové a udržitelné cestování zákazníků, od velkých mezinárodních skupin společností po menší firmy a individuální retailové klienty

Krédem společnosti ARVAL CZ je kvalitní poradenství a individuální řešení pro každého zákazníka. Hlavním produktem je Full Service operativní leasing a to především formou uzavřené kalkulace. Ten přináší klientům transparentní správu vozového parku se zahrnutím všech služeb a garancí veškerých rizik spojených se správou vozidel. ARVAL CZ zajišťuje komplexní služby od financování vozidel, přes pravidelnou údržbu a pozáruční servis, nákup a výměnu pneumatik, asistenční služby 24 hodin denně, dále pojištění a vyřizování pojistných událostí, karty na nákup pohonných hmot po elektronickou knihu jízd a on-line reporting. Díky svému unikátnímu Account managementu dokáže společnost ARVAL CZ reagovat na požadavky svých klientů rychle a bezchybně!

Arval je, jako pobočka BNP Paribas, součástí aktivity "Retail Banking". Retail Banking je celosvětová síť retailových bank a specializovaných servisních služeb, která hraje klíčovou roli v mezinárodní expanzi Skupiny.

Společnost Arval byla oceněna zlatou medailí EcoVadis 2023, čímž se její strategie udržitelného rozvoje umístila mezi 5 % nejlepších hodnocených společností.

Arval záruka spokojenosti